Hawaii Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawaii Online

Welcome to Hawaii
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажна зона - Page 5 EmptyПет Дек 18, 2015 11:20 am by Девиън Хелман

» Рекламки
Плажна зона - Page 5 EmptyПет Май 27, 2011 2:59 pm by Ronnie

» Герои на русалките
Плажна зона - Page 5 EmptyНед Яну 02, 2011 5:39 am by Даймънд Евънс

» Плажна зона
Плажна зона - Page 5 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am by Кристина Милър

» Къщата на Невър
Плажна зона - Page 5 EmptyНед Дек 19, 2010 4:50 am by Silver

» Къщата на Владимир Хеулей
Плажна зона - Page 5 EmptyНед Окт 31, 2010 11:02 pm by Владимир Хеулей:

» Другарче за РП
Плажна зона - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 12:03 am by Владимир Хеулей:

» Като какво животно определяте предишния
Плажна зона - Page 5 EmptyВто Окт 26, 2010 8:45 am by Даймънд Евънс

» Аватара или подписа
Плажна зона - Page 5 EmptyВто Окт 26, 2010 8:44 am by Даймънд Евънс

Top posters
Даймънд Евънс
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Кристина Милър
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Елизабет Редбърд
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Николас Джоунс
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Мелиса Скот
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Александра Фокс
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Старк Никсън
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Дафни Фокс
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Юна-Кейтлин
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Joanne Baldwin
Плажна зона - Page 5 Vote_lcapПлажна зона - Page 5 Voting_barПлажна зона - Page 5 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 1:11 am

 

 Плажна зона

Go down 
+15
Кристина Милър
Джесика Никсън
Николас Джоунс
Девиън Хелман
Алекс Бенет
Вивиан Алис Камерън
Старк Никсън
Мелиса Скот
Уил Джаксън
Юна-Кейтлин
Оливия Лорънс
Алисън Дейвс
Лики Ли
Елизабет Редбърд
Даймънд Евънс
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Мелиса Скот
РуСаЛкА
Мелиса Скот


Брой мнения : 143
Points : 151
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyНед Юли 18, 2010 2:08 pm

Когато пристигнах на плажа си мислех, че Алекс вече ме чака, но него още го нямаше.Огледах се и реших да го изчакам на една пейка на плажа.Погледнах часовника си.Беше 18:30 ,а ние се разбрахме за 18:00.Както и да е нали и аз бях закъсняла.Сигорно след малко щеше да дойде.
Зачудих се дали роклята ми беше хубава.Нямах много време да избирам и за това избрах нея.
След малко Алекс се появи.
-Хей!-поздравих го с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Александър Фелхарт

Александър Фелхарт


Брой мнения : 15
Points : 15
Join date : 14.07.2010
Age : 29
Местожителство : вънкъъ ъфкорс ; ) ;p

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyНед Юли 18, 2010 2:17 pm

Бях закъснял за срещата с Мел, защото чак в последния момент реших, че ми трябва душ. Дано да не ми се сърдеше, но просто когато решя нещо, трябва да го направя, независимо от всичко.
- Здравей! - поздравих аз с усмивка. - Съжалявам че закъснях, дано не си ме чакала много. Тази вечер, ти определяш мястото където ще ходим! Имаш цял плаж на разположение и не ме щади, затова че закъснях, може да ме размотаваш където си поискаш, цяла нощ! - казах аз и се разсмях, надявайки се, че това ще е достатъчна компенсация за моето закъснение.
Върнете се в началото Go down
Мегън Пиърс

Мегън Пиърс


Брой мнения : 16
Points : 16
Join date : 25.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyВто Юли 27, 2010 2:41 pm

След колата двете момичета отидоха право на плажа. Това беше едно величествено и красиво място. Мегън нямаше търпение да се гмурне и да усети водата по тялото си. Тя обожаваше това чувство на спокойствие, което я обграждаше щом тя влезеше във водата.
-Е..хайде да поплуване- каза Мег и се усмихна лукаво. Преди да влязат във водата момичетата разпънаха кърпите си и съглякоха рокличките си.
Върнете се в началото Go down
Кат Уилиамс

Кат Уилиамс


Брой мнения : 14
Points : 16
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyВто Юли 27, 2010 2:57 pm

Кат се потопи в океана. Вълните я заливаха, а тя плуваше свободно. По едно време се гмурна под водата. Там тя се чустваше доста спокойна. След около полочин час плучане двете момичета излезнаха от океана и се проснаха на кърпите си. Ментаха шапките на главите и легнаха по гъб.
- Това беше забавно.- каза Кат и се усмихна. Тя най- найкрая се забавляваше изкрено. В Сидни също имаш плаж и океан, но тук бе различно.
Върнете се в началото Go down
Мегън Пиърс

Мегън Пиърс


Брой мнения : 16
Points : 16
Join date : 25.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyВто Юли 27, 2010 3:01 pm

На Мегън и беше малко странно. Не беше свикнала с тази обстановка, а тази на плажа в Сидни. Там тя виждаше едни и същи хоа всеки ден, а тук постояно идваха нови и по-нови.
-Наистина беше забавно-каза Мег и избърса лицето си с кърпата. След това отпусна надолу глава и затвори очи. Скоро и омръзна да мисли за миналото и отново и заговори:
-Е Кат, да виждаш някое момче твой тип-опта да се пошегува момичео и май се получаваше.
Върнете се в началото Go down
Кат Уилиамс

Кат Уилиамс


Брой мнения : 14
Points : 16
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyСря Юли 28, 2010 4:04 am

Двете момичета истински се забавляваха. Тук на Хаваите беше много красиво. Плажа беше отрупан с хора.
Мегън я попита дали вижда някое момче неен тип, шегувайки се.
- Аз виждам доста, но се самнявам, че са прекалено заети да сърфират и никой не вижда нас.- каза Кат и се обърна по корем и започна да се чуди дали тук ще им е по- лесно да направят нови приятели или не.
Върнете се в началото Go down
Мегън Пиърс

Мегън Пиърс


Брой мнения : 16
Points : 16
Join date : 25.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyСря Юли 28, 2010 4:15 am

Въпреки, че имаше много хора на плажа, тук беше някак много спокойно и приятно. Мегън вдишваше въздуха, като слушаше какво си говорят хората. Чуваха се изрази като "виж каква вълна" или "този е страхотен сърфист" и тн.. Мегън се изправи, но остана седнала. Искаше да огледа хората, с които сигурно щеш да се вижда следващите месеци..

Върнете се в началото Go down
Кат Уилиамс

Кат Уилиамс


Брой мнения : 14
Points : 16
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyСря Юли 28, 2010 4:21 am

Кат забеляза, че Мегън се изправи затова и тя седна на кърпата вместо да лежи.
Двете момичета се погледнаха и засмяха. Доста време си бяха мечтали да дойдат на Хаваите и най-накрая бяха там, но Кат имаше чуството, че нещо липсва.
- Тук повече ли ти харесва от Сидни?- попита Кат, Мегън и пусна дългата си коса, която до сега беше вързана.

Върнете се в началото Go down
Мегън Пиърс

Мегън Пиърс


Брой мнения : 16
Points : 16
Join date : 25.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyСря Юли 28, 2010 4:26 am

Кат зададе въпрос, за който Мегън не беше сигурна как да отговори.
-Незнам, много е хубаво, но някак в Сидни плажът си беше наш- отвърна Мег и погледна приятелката си с поглед показващ смесени чувства: и тъга и щастие.
-А на теб- попита нов въпрос Мегън и сложи коса зад ушите си, защото дългата и грива някой път много я изнервяше.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
СъРфИсТчЕ
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 82
Points : 84
Join date : 06.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyЧет Юли 29, 2010 1:20 pm

Стигнах до плажа и седнах близо до брега. След малко осетих някой да си играе с червените ми коси.
-Теиши шимасо/Престани...
Тогава гласа на Юна ме заслепи:
-Може да говориш на английски. Досега го учих по-добре. Е как е станало?-На последното изречение се сепнах. Тя ме гледаше със щастлив и очакващ пламък в очите си. Знаете..като онези на малките дечица, които питата дали има Фея на Зъбките.
-Имаш малко грешки, но...е добре. Браво.
-Сериозно? Много се радвам.-Юна се хвърли на врата ми.
Аз се усмихнах и казах:
-Та...защо си тук?
-Защото искам да ме заведеш някъде за награда.
Примигнах няколко пъти и й отвърнах:
-Добре...но ще минем през нас, за да се преоблека.
Тя стисна палец и двете дръгнах ме към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Владимир Хеулей:

Владимир Хеулей:


Брой мнения : 19
Points : 21
Join date : 22.10.2010
Age : 35
Местожителство : Stara Zagora

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyПон Ное 08, 2010 10:04 pm

Като всяка сутрин и денс Владимир не пропусна да отиде до плажната зона,където да поплува малко сред големите вълни и да се отадде на пълен релакс.Той си избра точно определено време,защото не искаше да се натъкне на огромна тълпа от хора,която само щеше да му развали удоволствието и нещо да не се получи.Набързо се беше облякъл в своя бански и след минути вече се разхождаше по плажа,където беше доста тихо и не се виждаше жива душа.
На разположеине имаше окоо час след което трябваше да придружи майка си по магазините и по разни други места,така че момчето си засили към студинети вълни и с всичка сила се потопи .
Водата прегърна цялото му тяло,отаначо леко настръхна,но много бързо привикна и вече без да трепери направи няколко дължини и се потапяше все по-надълбоко.
След сърфа,плуването му беше другата слабост и ако можеше щеше да теринра порфесионално,но засега това оставаше само като хоби.
Щом приключ,мокрия Владимир излезе навън,отиде в кабинката за преобличане и ведната се отправи към къщи,ъкдето вече го чакаха и вероятно беше се увлякъл доста покрай плуването,защото часовникът показваше 11,00 часа.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyСря Дек 22, 2010 11:48 pm

Крис се разхождаше из брега като все се навеждше, за да събира по нещо.Много харесваше това, бяха безплатни сувенири.Седна на плажа и се заигра с пясъка.
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:00 am

Ник се настъни в къщата си и реши да обиколи малко града. Избра да започне с най красивото място, а именно - плажната ивица. Реши да отиде до там пеша и затова все и своето куче - хъскито Марк. Сложи му каишката и тръгнаха.
Когато стигнаха видя, че няма много хора и го пусна да се разхожда. Но Марк бягше ту около него, ту по-надалеко. Когато беше се отдалечил Ник започна да го гони. Двамата все едно се състезаваха - ту единият взимаше преднина, ту другия. Ник не знаеше, къде си беше метнал тениската, но не му и пукаше, все пак на плажа не му трябва.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:06 am

Някакво куче мина покрай Крис, но тя не му обърна внимание, макар, че беше хъски.Тя обожаваше тази порода, лично тя имаше такава.Кученцето дойде при нея и тя започна да си играе с него.
-Имаш ли си собственик?
Засмя се и попита тя, макар, че знаеше, че кучето няма как да и отговори,
Върнете се в началото Go down
Николас Джоунс

Николас Джоунс


Брой мнения : 144
Points : 149
Join date : 03.07.2010

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:10 am

Най-сетне Марк се спря пред някого и това даде възможност на Ник малко да намали крачката и да си отдъхне. Скоро не беше правил такава тренировка, която да го задъха толкова лесно. Настигна кучето, което се беше спряло при едно момиче.
- Благодаря ще го спря, доста ме измори този пакостник. - усмихнах се, едвам поемащ си въздух.
Върнете се в началото Go down
Кристина Милър
МиС гЛоБаЛ. МоД
Кристина Милър


Брой мнения : 225
Points : 233
Join date : 04.07.2010
Age : 26

Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 EmptyЧет Дек 23, 2010 12:13 am

Някакво момче дойде и 'и каза нещо, но тя не чу.Беше заета с кучето.Чешеше го по коремчето, гушкаше го.Най-накрая го забеляза.
-А...значи ти си собственика?!?
Изправи се и подаде ръката си.
-Аз съм Кристина, приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажна зона - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажна зона   Плажна зона - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажна зона
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hawaii Online :: Хаваите :: Плажа-
Идете на: